Türk arama motorunun misyonu, Türk Dünyası ile ilgili ve Turkic Ülkelere ait tüm bilgileri düzenlemek ve bunları herkes için erişilebilir kılarak kullanışlı hale getirmektir.

Ürünler

Şirket

Doğruluğundan emin olduğumuz on şey

1: Kullanıcıya odaklan; gerisi kendiliğinden gelir.

Mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya odaklandık. İster yeni bir İnternet tarayıcısı ister ana sayfanın görünümüyle ilgili yeni bir düzenleme tasarlıyor olalım, bunların nihai olarak kendi dahili amaçlarımıza veya sistemimize değil, size hizmet etmesini sağlamaya büyük özen gösteririz.

Felsefemiz hakkında daha fazla bilgi

Türk arama motorundan haberler

En son haberlerimizi okuyun, blog dizinimize göz atın veya pek çok ürün ve girişim konusunda güncellemeler için çeşitli Türk arama motoru sayfalarını takip edin.

Daha fazla bilgi edinin

Türk arama motorunda kariyer olanakları

Türk arama motorunda hayatın neye benzediğini veya Türk arama motoru çalışanı olarak hangi avantajlardan yararlanabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Türk arama motorunda iş arayın veya dünya genelindeki konumlarımızdan birine göz atın.

Daha fazla bilgi edinin

Yatırımcı ilişkileri

Yatırımcı haberleri, finansal bilgiler veya kurumsal yönetim bilgilerini edinin.

Daha fazla bilgi edinin

Özel günler'lar

Gaziler günü

Türkiye Cumhuriyeti Gaziler günü

Türk dünyası'nın ve Turkic Ülkelerin özel günleri, bayramları, yıl dönümlerini, ünlü sanatçıların, liderlerin ve bilim adamlarının yaşamlarını kutlamak için Türk arama motoru logosunda yapılan eğlenceli, şaşırtıcı ve bazen de anlık değişikliklerdir.

Tüm günleri görüntüleyin